Inwertery solarne

Solary przetwarzanie energi słonecznej na prąd przez  falownik PV są jednym z podstawowych elementów w systemie PV słonecznego. Przetwornice prądu DC-podjąć który jest wytwarzany przez fotowoltaicznych panel i konwertują je do prądu elektrycznego, który jest zwykle używany w co się domów i firm .
 
Z dwóch rodzajów przetwornic dostępnych, klienci mają więcej możliwości niż kiedykolwiek wcześniej. Panele słoneczne Plus prowadzi pełną linię przetwornic, dzięki czemu można wybrać najlepszy produkt dla systemu PV słonecznego. Niezawodne, wydajne i opłacalne, te falowniki zapewniają długotrwały, wysokiej wydajności systemu wiele lat.
 
falowniki stringowe:
 
Panele słoneczne  prowadzi wiele różnych marek i typów przetwornic smyczkowych. Posiada szeroki wachlarz rozmiarach od 1.8kw do ponad 500 kW,te wykonane falowniki słoneczne pozwalają wybrać odpowiedni produkt dla Twojego tablicy słonecznej PV klienta. Przetwornice te posiadają wewnętrzne i zewnętrzne kombinatorów smyczkowe, monitoring internetowy i dostosować ustawienia zasilania dla projektów mieszkaniowych, handlowych i użyteczności skalę.
 
Micro falowniki:
 
Panele słoneczne  prowadzi szeroki wachlarz systemów mikro falowników do tie siatki mieszkalnych i komercyjnych. Mikro falowniki są zwykle zewnętrzne i są instalowane w tym samym czasie, w którym moduł baterii słonecznych.
 
Istnieją również mikro falowniki, takich jak moduł AC PV, które są zintegrowane z modułów słonecznych fotowoltaicznych podczas procesu produkcyjnego.Moduł AC oszczędza czas i pieniądze, i wytwarza prąd zmienny w panel słoneczny, bez dodatkowych elementów.
 
Oba panele PV i zewnętrzne AC mikro falowniki to doskonały wybór dla systemów gdzie cieniowanie może być problem lub gdy bezpieczeństwo jest duży problem. Zmniejszają też problemy z awarii lub degradacji pojedynczego panelu.